Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

ORTO-FAN® KURSY
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
NIP:1132893797
tel./fax 22 618 03 51
Kom: 510 072 273
e-mail: kursy@ortofan.pl

ortofan
Kursy Ortodontyczne ORTO-FAN
Specjalistyczne kursy dla ortodontów
|
Zadzwoń +48 510 072 273
  • Brak rezerwcji
Top

Dr John Flutter

  /  Dr John Flutter

Dr John Flutter

Dr John Flutter

BIOGRAFIA

Dr John Flutter urodził się w Anglii i zdobył zawód stomatologa na uczelni Kings College Hospital Dental School przy Uniwersytecie Londyńskim w grudniu 1971.

Swoją praktykę rozpoczął w Wielkiej Brytanii, a w 1977 przeniósł się do Australii. Dr Flutter zajmuje się leczeniem ortodontycznym od czterdziestu czterech lat, w którym to czasie zdążył poznać wszelkie techniki, w szczególności technikę Biobloc z naciskiem na techniki umożliwiające oddychanie przez nos, aby wesprzeć wzrost i rozwój dzieci, koncentrując się bardziej na zdrowiu, twarzy i stabilności ortodontycznej, niż na zapewnieniu doskonale równych zębów.

Dr Flutter jako pierwszy przyłączył swoją klinikę do klinik MRC w październiku 2009. Młodszy ośrodek Myobrace Pre-orthodontic Center dołączył w lipcu 2014. Dr Flutter jest dyplomowanym lekarzem zajmującym się zaburzeniami oddechu, leczy również metodą Butejki. W ciągu ostatnich 22 lat wygłosił wykłady na temat wpływu zaburzeń miofunkcjonalnych na rozwój twarzy i uzębienia w 67 krajach.

 

 

Szkolenia przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi.

Close Popup
Powiadomienie Otrzymaj powiadomienie jak zwolni się miejsce.

Rejestracja

Rejestracja wstrzymana

Przypomnij hasło