Specjalistyczne kursy dla ortodontów

Gala Dinner

Gala dinner odbędzie się w warszawskiej restauracji Belvedere.

 

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalną Gala Dinner, która odbędzie się w słynnej Belvedere – prawdopodobnie najpiękniej położonej warszawskiej restauracji. Mieści się w budynku Nowej Oranżerii Łazienek Królewskich, zakątku czarującym o każdej porze roku. Wiosną i latem w Belvedere Lounge można delektować się wyśmienitą kuchnią wśród otaczającej zieleni i przechadzających się dumnie pawi.

Smak wykwintnych dań dopełnia niepowtarzalny klimat, jaki zapewniają egzotyczna roślinność połączona z nowoczesną elegancją szklanego pawilonu i 160-letnia architektura budynku. Wyjątkowy wystrój wnętrza restauracja zawdzięcza kreacji znanego scenografa, Borisa Kudlicka. Menu przygotowywane pod okiem Szefa Kuchni, Adama Komara, jest komponowane z dań nowoczesnej kuchni polskiej z wpływami kuchni międzynarodowej (m.in. francuskiej, włoskiej, a nawet orientalnej).
Oprócz Uczestników na Gala Dinner obecni będą również Wykładowcy goszczący na WOC 2015. Kameralny i elegancki nastrój tej pięciodaniowej kolacji podkreśli muzyka harfowa grana żywo. Do dań serwowane będą białe i czerwone wino, soki, napoje, kawa i herbata.
Na życzenie kucharz przygotuje także dania wegetariańskie i wegańskie – należy je zgłosić do 16 kwietnia.

Belvedere od 7 lat lat co roku wyróżniana jest w Michelin Guide. W 2012 otrzymała najwyższe wyróżnienie przyznawane  przez prestiżową włoską akademię kulinarną, Accademia Italiana della Cucina. W tym roku mają Państwo okazję sami przekonać się, czym restauracja Belvedere zasłużyła sobie na te wyróżnienia.

Pobierz informacje o Gala Dinner

Data: czwartek, 23 kwietnia 2015
Rozpoczęcie: 19.00
Zakończenie: 23.00
Miejsce: Belvedere – Łazienki Królewskie ul. Agrykoli 1, Warszawa
Cena: 400 PLN za 1 bilet
Bilety będą dostępne na naszej stronie do 16 kwietnia.