SPECJALISTYCZNE KURSY DLA ORTODONTÓW
ZADZWOŃ +48 510 072 273

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

O nas

Naszą firmę założyliśmy w 2004 roku, wychodząc na przeciw Państwa potrzebie rozwoju i poszerzania wiedzy, przede wszystkim ortodontycznej, ale również z innych obszarów stomatologii, np. periodontologiczną i chirurgiczną. Naszą misją jest organizowanie szkoleń najwybitniejszych specjalistów na świecie, aby nasi Klienci mogli wzbogacać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności.

Firma ORTO-FAN® KURSY to zespół osób dokładających wszelkich starań, aby przygotowywane dla Państwa szkolenia i kongresy były na jak najwyższym poziomie. Wydarzenia przez nas organizowane odbywają się najczęściej w najlepszych warszawskich hotelach, gwarantujących sprawny przebieg szkoleń i komfort uczestników.

nasze doświadczenie

Do prowadzenia kursów zapraszamy wybitnych specjalistów, którzy są autorytetami z ogromną wiedzą i doświadczeniem klinicznym – bardzo często są to pracownicy naukowi uznanych na całym świecie uniwersytetów medycznych. We współpracy z firmą ORTO-FAN® organizujemy kursy pozwalające w pełni wykorzystać sprawdzone oraz najnowocześniejsze produkty przeznaczone dla ortodontów.

Jesteśmy certyfikowaną firmą wpisaną do rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej, co daje nam uprawnienia do przyznawania punktów edukacyjnych lekarzom stomatologii. Do naszych największych sukcesów należy zorganizowanie Kongresu MKO pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, na którym wystąpili wybitni wykładowcy i w którym udział wzięło ponad 450 uczestników.

Michał Zdybel

Właściciel

tel. +48 22 818 97 99

Agata Olejnik

Manager ds. organizacji
szkoleń i marketingu

tel. +48 510 072 273

Skontaktuj
się z nami