Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

ORTO-FAN® KURSY
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
NIP:1132893797
tel./fax 22 618 03 51
Kom: 510 072 273
e-mail: kursy@ortofan.pl

ortofan
Kursy Ortodontyczne ORTO-FAN
Specjalistyczne kursy dla ortodontów
|
Zadzwoń +48 510 072 273
  • Brak rezerwcji
Top

O nas

  /  O nas

Michał Zdybel

Właściciel
tel. +48 22 818 97 99

 

Agata Olejnik

Manager ds. organizacji szkoleń i marketingu
tel. +48 510 072 273

 

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Masz pytania? zadzwoń!

tel./fax 22 618 03 51

O nas

Naszą firmę założyliśmy w 2004 roku, wychodząc na przeciw Państwa potrzebie rozwoju i poszerzania wiedzy, przede wszystkim ortodontycznej, ale również z innych obszarów stomatologii, np. periodontologiczną i chirurgiczną. Naszą misją jest organizowanie szkoleń najwybitniejszych specjalistów na świecie, aby nasi Klienci mogli wzbogacać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności.

Firma ORTO-FAN® KURSY to zespół osób dokładających wszelkich starań, aby przygotowywane dla Państwa szkolenia i kongresy były na jak najwyższym poziomie. Wydarzenia przez nas organizowane odbywają się najczęściej w najlepszych warszawskich hotelach, gwarantujących sprawny przebieg szkoleń i komfort uczestników.

Nasze doświadczenie

Do prowadzenia kursów zapraszamy wybitnych specjalistów, którzy są autorytetami z ogromną wiedzą i doświadczeniem klinicznym – bardzo często są to pracownicy naukowi uznanych na całym świecie uniwersytetów medycznych. We współpracy z firmą ORTO-FAN® organizujemy kursy pozwalające w pełni wykorzystać sprawdzone oraz najnowocześniejsze produkty przeznaczone dla ortodontów.
Stale doskonalimy naszą ofertę, tak aby spełniać Państwa oczekiwania. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Klientów i ich potrzeby edukacyjne. Jesteśmy certyfikowaną firmą wpisaną do rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej, co daje nam uprawnienia do przyznawania punktów edukacyjnych lekarzom stomatologii. Do naszych największych sukcesów należy zorganizowanie Kongresu MKO pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, na którym wystąpili wybitni wykładowcy i w którym udział wzięło ponad 450 uczestników.

Szkolenia przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi.

Close Popup
Powiadomienie Otrzymaj powiadomienie jak zwolni się miejsce.

Rejestracja

Rejestracja wstrzymana

Przypomnij hasło