Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

ORTO-FAN® KURSY
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
NIP:1132893797
tel./fax 22 618 03 51
Kom: 510 072 273
e-mail: kursy@ortofan.pl

ortofan
Kursy Ortodontyczne ORTO-FAN
Specjalistyczne kursy dla ortodontów
|
Zadzwoń +48 510 072 273
  • Brak rezerwcji
Top

Wykładowcy

  /  Wykładowcy

Wykładowcy współpracujący z nami

Wykładowcy na kursach ortodontycznych
Za wyjątkowość szkoleń dla ortodontów i stomatologów, które przygotowujemy dla Państwa cyklicznie w Orto-fan odpowiadają nie tylko nasze zdolności organizacyjne, umiejętności słuchania potrzeb, chęć spełniania wymagań czy wieloletnie doświadczenie w tego typu działalności. Oferowane przez nas szkolenia dla ortodontów i stomatologów nie byłyby tak profesjonalne i rzetelne, gdyby nie wybitni specjaliści w dziedzinie ortodoncji, którzy decydują się podjąć z nami współpracę.

Wykładowcy na kursach ortodontycznych – wybitni specjaliści w dziedzinie ortodoncji
Wszyscy wykładowcy, których zapraszamy na kongresy oraz szkolenia to osoby albo aktywne zawodowo, albo emerytowani, ale cieszący się dużą sławą, bardzo doświadczeni, wybitni specjaliści w dziedzinie ortodoncji, którzy przekazują wyłącznie rzetelne informacje. Wśród wykładowców znajdują się nie tylko lekarze ortodonci, ale również stomatolodzy, którzy specjalizują się w różnych obszarach stomatologii – na przykład chirurgii, czy periodontologii. Co istotne, są to nie tylko wykładowcy z Polski, ale również zza granicy. To bardzo ważne, aby wymieniać się spostrzeżeniami. Mimo ogólnych zasad, w każdym kraju stomatologia i ortodoncja może wyglądać nieco inaczej – wiele zależy od kliniki, przeprowadzonych szkoleń, chęci rozwoju czy zdolności do podejmowania ryzyka, na przykład decydują się na innowacyjne, nowoczesne metody. Każdy z nich ma zupełnie inne doświadczenie, które warto poznać. Szkolenia przeprowadzane z takimi prelegentami to pełen profesjonalizm i czysta przyjemność.

Szkolenia przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi.

Close Popup
Powiadomienie Otrzymaj powiadomienie jak zwolni się miejsce.

Rejestracja

Rejestracja wstrzymana

Przypomnij hasło