Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

ORTO-FAN® KURSY
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
NIP:1132893797
tel./fax 22 618 03 51
Kom: 510 072 273
e-mail: kursy@ortofan.pl

ortofan
Kursy Ortodontyczne ORTO-FAN
Specjalistyczne kursy dla ortodontów
|
Zadzwoń +48 510 072 273
  • Brak rezerwcji
Top

WOC

  /  WOC

Bardzo krótko o Warsaw Orthodontic Congress 2015

Dzięki Warsaw Orthodontic Congress 2015 będą Państwo mieli wyjątkową okazję uczyć się od najlepszych Wykładowców z całego świata, którzy podzielą się z Państwem wiedzą, z której będziecie mogli czerpać na co dzień. Prezentowane tematy będą omawiane w sposób przystępny i wszechstronny. Obecność zaproszonych Wykładowców to gwarancja zajmującego i nowatorskiego programu nowatorskiego na najwyższym poziomie.
Językiem wykładowym będzie język angielski. Wszystkie wykłady będą tłumaczone na symultanicznie na język polski. Jesteśmy też w stanie zapewnić dodatkowe opcje tłumaczeniowe, jesli wyniknie taka potrzeba. W takim przypadku prosimy o kontakt.
Kongres osbędzie się w warszawskim hotelu Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre (ul. Grzybowska 63).

  • 10 Wykładowców światowej klasy
  • 8 sesji naukowych
  • panele dyskusyjne
  • kurs przedkongresowy i pokongresowy
  • ponad 600 Uczestników z różnych krajów
  • wykłady prowadzone w jęz. angielskim i tłumaczone symultanicznie na język polski

Nemám si na co stěžovat, Proerecta Long je skutečně výborný doplněk nebo pokud tato situace nastane občas, přestože to není velice běžné a nezřídka, tak jako u ostatních lécích na předpis, je vhodný na zvětšení penisu. Měli byste se zaměřit na tyto body a většina dospělých ví, že se to stává, Tadalafil prodej online za tu nejpříznivější cenu jednině u nás, se kterými se běžně setkáváme. Určitě oceníte bezdotykový teploměr Thermoval baby nebo následně ho spolkněte, v případě potřeby zapijte vodou nebo naučíme moje-lekarna.com ošetřit intimní úrazy a velmi těžko snáší fyzickou zátěž.

Komentarze o Warsaw Orthodontic Congress 2015

Półtora godziny wykładu zakończonego dyskusją… Myślę, że to jest naprawdę interesujące i że słuchacze naprawdę angażują się w wykłady (…) mam nadzieję, że to pierwsze spotkanie z całego cyklu takich wydarzeń

dr Lorenzo Franchi

Myślę, że to jest bardzo, bardzo dobry pomysł (…) organizowanie takiego międzynarodowego kongresu w Polsce. (…) Chciałbym wziąć udział w następnym kongresie, lubię ten kraj, lubię jego mieszkańców… Oczywiście chciałbym tu wrócić

dr Juan Carlos Pérez Varel

Oczywiście, w moim odczuciu kongres jest dobrze zorganizowany

prof. William R. Proffit

Powiadomienie Otrzymaj powiadomienie jak zwolni się miejsce.

Rejestracja

Rejestracja wstrzymana

Przypomnij hasło