Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

ORTO-FAN® KURSY
ul. Jagiellońska 66
03-468 Warszawa
NIP:1132893797
tel./fax 22 618 03 51
Kom: 510 072 273
e-mail: kursy@ortofan.pl

ortofan
Kursy Ortodontyczne ORTO-FAN
Specjalistyczne kursy dla ortodontów
|
Zadzwoń +48 510 072 273
  • Brak rezerwcji
Top

Dr Juan Martin Palomo

  /  Dr Juan Martin Palomo

Dr Juan Martin Palomo

Dr Juan Martin Palomo

  • Jest profesorem i dyrektorem programu rezydentury w zakresie ortodoncji oraz dyrektorem Centrum Obrazowania Czaszkowo-Twarzowego na Uniwersytecie Case Western Reserve University w Cleveland, Ohio.
  • Zasługi dr Palormo w zakresie obrazowania czaszkowo-twarzowego i analizy dróg oddechowych zostały nagrodzone licznymi nagrodami medycznymi i stomatologicznymi, zaproszeniami do prowadzenia wykładów zarówno w kraju jak i zagranicą oraz publikacjami w recenzowanych czasopismach medycznych.
  • Jest członkiem Rady ds. Naukowych, członkiem i były przewodniczącym Komitetu Technologicznego w American Association of Orthodontists (AAO), członkiem Komitetu AAOF Planning and Awards Review Committee (PARC), jak również przedstawicielem AAO w grupie medycznej Image Gently.
  • Jest także współredaktorem sekcji Techno Bytes AJODO.
  • Dr Palomo jest certyfikowanym specjalistą ortodoncji, członkiem Stowarzyszenia Angle’a oraz aktywnym członkiem Towarzystwa Ortodontycznego oraz Towarzystwa Radiologii Szczękowo-Twarzowej.
Sorry, no posts matched your criteria.

Szkolenia przeznaczone wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzę obrót wyrobami medycznymi.

Close Popup
Powiadomienie Otrzymaj powiadomienie jak zwolni się miejsce.

Rejestracja

Rejestracja wstrzymana

Przypomnij hasło